ابروانت رضوانی هرکول 6×6 شناساندن شد

admin دسته‌بندی نشده

AشرکتGHAROOOON رضوانی موتور، سال ۲۰۱۴ در ارواین کالیفرانیا آغاز به کار کرد. این مجموعه، توسط فریس رضوانی (Ferris Rezvani) تأسیس شد. فریس (فردیس) متولد ۱۳۵۳ تهران، سال ۱۳۶۲ در سن ۹ سالگی همراه خانواده اش بوسیله امریکا مهاجرت کرد. رضوانی موتور، داخل ابتدای فعالیت، یک شرکت طراحی خودرو بود ولی خیلی مهلت با استعمال از پیشرانه و تجهیزات فنی برندهای معتبر، تولید میزان های اسپرت دونفره را درپیش گرفت.

اولین محصول رضوانی موتور که به شهرت جهانی رسید، بیست (وحشی :Beast) نام داشت. این خودرو با الهام از هواپیماهای جنگنده مخلوق شد و به برهان اقتدار عالی و ارزش پایه ۱۶۰ هزاره دلار، مورد توجه راحتی گرفت. بیست می تواند سرعت گیری صفر تا ۱۰۰ کیلومتربرساعت ۲/۹ وقت و نهایت سرعت ۲۵۰ کیلومتربرساعت مجهز کند. دو نوع پیشرانه ۳۰۰ و ۵۰۰ اسب تبخیر تاسیس هوندا و کاس ورث برای بیست قابل نصیحت هستند؛ ولی معادل خالص هر دو مدل، کم از ۸۰۰ کیلوگرم است.

رضوانی پس ازآن از بیست و اتمام تیراژ تولید آن، سراغ کلاس شاسی بلندهای لوکس رفت و تانک (Rezvani Tank) را تولید کرد. این علیه با آستانه قیمت ۳۵۰ هزار دلار، بیش از بیست تک توجه فراغت گرفت و در فیلم های هالیوودی مثل مردان سیاه پوش دیده شد. هنرپیشه اسمی امریکایی، جیمی فاکس (Jamie Foxx) غصه نسخه ای از تانک را خریداری کرد.

هفته گذشته، شریک شدن رضوانی از تاسیس یک وانت پیکاپ مرتفع و پهن پیکر، براساس طراحی و پلتفرم تانک وقوف داد. این محصول، بوسیله سبب استفاده از جهیز احاله نیرو سه گانه محوره و ۶ چرخ محرک، جلال فنی و تجاری دارد. نکته جالب توجه در رضوانی هرکول، امکان معامله با پیشرانه مشابه با کرایسلر پاسیفیکا و صیقل هزینه ۲۲۵ هزار دلار است که برای محصولی با شکوه و مجهز به سیستم ۶x۶ نسبتا کم قیمت محسوب می شود.

هرکول با پیشرانه های متنوعی از گروه فیات کرایسلر قابل خرید خواهد حیات. در گران ترین مدل، سواری ۷ لیتری دوج دیمن به اندرز رضوانی محکمی شده است و قدرت ۱۳۰۰ اسب بخار تولید می کند. نسخه پایه، مهیا به پیشرانه ۳/۶ لیتر V6 با قدرت ۲۸۵ اسب بخار خواهد بود.

محصول جدید رضوانی از جهیز تعلیق متفاوت با تانک کاربرد می شود. بسیاری از قطعات مرتبط با فنربندی، مشابه جیپ رانگلر و گلادیاتور هستند. درون تقدیر عقب، اکسل زیادی وجود دارد و شوفر می تواند هرکول را بوسیله صورت تک دیفرانسیل، دو دیفرانسیل یا ۶ چرخ فعال، کاربرد کند. همچنین، امکان ابتیاع با سیستم تعلیق سفارشی از برند فاکس با ارتفاع بیشتر و توانایی های بیرون جاده بهتر، وجود دارد.

فضای داخلی هرکول، باالهام از محصولات مدرن جیپ مخلوق شده است. صندلی ها و سقف با چرم ناپا یا جیر به سفارش مشتری، تولید می شوند. دوربین دید در شب، باک سوخت اضافی، دستگیره های برقی، آژیر و بوق اختصاصی برای هرکول ارائه می شوند. ماسک تنفسی و پوشش یدکی صندلی برای تعلق مندان رانندگی در صحرا و شرایط رقیق نیز، پیش بینی شده است.

ارزش بازپسین رضوانی هرکول، باتوجه به نوع پیشرانه و تجهیزات انتخابی، گلچین می شود. این محصول با آستانه قیمت ۲۲۵ هزار دلار تولید خواهد شد و امکانات اضافی نسخه نظامی (Military Edition)، حدود ۱۰۰ هزار دلار به هزینه معامله آن افزایش خواهد کرد.بیشتر بخوانید:هیوندای کنا الکتریک 2021 شناساندن شدپیش نمایش سایپا P90؛ جایگزین تندر 90 معرفی شدلندرور دیسکاوری 2021 معرفی کردن شداتوبوس رانی و مترو تهران از امروز فقط تا ساعت ٢٠ فعال خواهند بودمرسدس AMG C63 S S با تیونینگ اتوداینامیکس معرفی

شاید دوست داشته باشید:

آمازون مبصر ترین فصل تعطیلات تاریخ خود را تجربه کرد

آمازونSGHAROOOON در اطلاعیه ای رسمی می گوید «مبصر ترین فصل تعطیلات» خود را تابه امروز تجربه کرده است و برهان […]

نوستالژی: سرگذشت آتاری دستی و گیم بوی

 اگر بوسیله شما می گفتند ۱۵ سال شروع عمر تان را با کامل خاطرات و امتحان هایتان بدهید و داخل […]

کامپیوترهای دسکتاپ اپل با پردازنده M2 به زودی از وضع می رسند

اپل در رویداد One More Thing از کامپیوتر های مک مبتنی بر پردازنده ی اختصاصی M1 رونمایی کرد. کوپرتینویی ها […]