خودرو برقی هیوندای برای کودکان معرفی شد

admin دسته‌بندی نشده

هیوندای حداقل دو خودروی الکتریکی متاخر در دست ساخت دارد که قرار است به خشکی امدن اساس معماری جدید این شرکت برای خودروهای عاری آلایندگی (انتشار آلایندگی صفر) ساخته شود. هر دو خودروی مفهومی ۴۵ و پرافسی (Prophecy) برای بوسیله دست آوردن نسخه های تولیدی تأیید شده اند؛ ولی خودروساز اجبار جنوبی از قبل یک خودروی الکتریکی متاخر دارد که برای تولید آماده است. با کوچک ترین، دوست داشتنی ترین و کارآمدترین میوه هیوندای که تاکنون دیده اید، آشنا شوید.

هنوز صیت رسمی بخاطر این خودروی برقی وجود ندارد؛ اما از طرح پژوهشی و مفهومی هیوندای ۴۵ الهام خمود است. این موضوع به خصوص در قسمت جلویی خودرو معلوم است؛ اما شباهت های دیگری همچنین بین این دو حیات دارد؛ از یکسره این شباهت ها می توان به چرخ ها و پروفیل جانبی خودرو اشاره کرد. هیوندای می گوید طراحان این خودرو از طرح لامپا مکعبی جنبشی (kinetic cube lamp) به همراه نیمرخ زاویه ای و در عین حال صاف مصرف کرده اند و باید قبول کنیم نتیجه، عزیز ستایش است.مقاله های مرتبط:تویوتا به کودکان آموزش رانندگی می دهدبوگاتی الکتریکی Baby II مخصوص کودکان رونمایی شد

درحالی که پیشرانه خودروی الکتریکی جاده ای ۴۵ در این مرحله به عنوان رمز و راز باقی مانده است، می دانیم از چه سیستمی برای لول دادن این خودروی برقی کوچک استفاده می شود. هیوندای از دو موتور الکتریکی روانی یمین (DC) با قدرت ترکیبی ۱/۱۲ اسب بخار (۸۴۰ وات) در این مدل بهره می سرما. اگرچه قدرت خروجی آن چشمگیر نیست، برای بیشینه سرعت ۷ کیلومتر بر شایسته کردن (۴/۴ مایل پهلو ساعت) کافی بوسیله نظر می رسد و هیوندای آن را بخاطر استفاده کودکان بسیار مناسب و منطقی می داند. 

بخاطر گشایش امتحان رانندگی مانور ای، طراحان و سازندگان هیوندای فقط یک صندلی درون خودروی الکتریکی  جدید استراحت داده اند که در وسط آن جای می گیرد. یکی از مهندسین هیوندای در این بنیان می گوید:فقط روح های شجاع و باهوش عقب کار این اسپیدستر قرار خواهند گرفت. 

در شرایط کنونی، این تمام اطلاعات موجود درباره خودروی الکتریکی متاخر هیوندای برای کودکان است. هیوندای وهله داده است که بوسیله زودی جزئیات بیشتری روبرو نرم و ما مشتاقانه می خواهیم از ظرفیت پیمایش آن با یک جنین شارژ مطلع شویم.

دانلودبیشتر بخوانید:شاسی بلند جنسیس GV70 معرفی کردن شدمؤسسه کانسومر ریپورتس، فناوری سوپرکروز کادیلاک را شایسته از اتوپایلوت تسلا دانسترنو مگان سدان ۲۰۲۱ معرفی شدتویوتا همچنان ارزشمندترین برند خودروساز دنیا استابرخودرو بوگاتی بولید معرفی شد

شاید دوست داشته باشید:

آمازون مبصر ترین فصل تعطیلات تاریخ خود را تجربه کرد

آمازونSGHAROOOON در اطلاعیه ای رسمی می گوید «مبصر ترین فصل تعطیلات» خود را تابه امروز تجربه کرده است و برهان […]

نوستالژی: سرگذشت آتاری دستی و گیم بوی

 اگر بوسیله شما می گفتند ۱۵ سال شروع عمر تان را با کامل خاطرات و امتحان هایتان بدهید و داخل […]

کامپیوترهای دسکتاپ اپل با پردازنده M2 به زودی از وضع می رسند

اپل در رویداد One More Thing از کامپیوتر های مک مبتنی بر پردازنده ی اختصاصی M1 رونمایی کرد. کوپرتینویی ها […]