کاهش بی سابقه ارج تویوتا کمری هیبرید

admin دسته‌بندی نشده

تویوتا کمری ۲۰۲۱ که اوایل سال جاری رونمایی شد و انتظار می رود در ماه ساری تولید شود، برای نمونه سال متاخر چند بوسیله روزرسانی تازه و تجدیدنظرهای کوچک بصری ارائه می دهد که به متمایز شدن تیپ های مختلف آن کمک می کند.

تمایل می رود اتومبیل سالون سایز متوسط تویوتا​​پس از مدت کوتاهی از آغاز مونتاژ به نمایندگی های بیع برسد، اما هنوز در مورد قیمت گذاری آن خبر رسمی دردسترس نیست؛ هرچند که یکی از خبرگزاری های خودرویی در این مبنا ادعای جالبی را مطرح کرده است.

درحالی که وب سایت رسمی تویوتا هنوز کمری ۲۰۲۰ را در فهرست فروش قرار داده است، بخش Roadshow  متعلق بوسیله وب سایت CNET گزارش می دهد که ارج نمونه ۲۰۲۱ کمری هیبرید با احتساب هزینه ی ۹۹۵ دلاری برای حمل تا مقصد، از ۲۸،۲۶۵ دلار فاتحه می شود. درنتیجه میزان ۲۰۲۱ کمری ۱،۱۶۰ دلار از مدل کنونی ارزان تر خواهد بود، درحالی که تیپ SE حدود ۱،۳۴۵ دلار کم قیمت تیز است و با قیمت ۲۹،۷۸۰ دلار بوسیله معامله می رسد. ارج تیپ XLE با ۵۶۰ دلار کاهش به ۳۳،۱۶۵ دلار رسیده است، درحالی که تیپ جدید XSE با قیمت ۳۳،۷۱۵ دلار نمایش خواهد شد.

مقاله های مرتبط:تویوتا کمری ۲۰۲۱ رونمایی شدنگاه عمیق بوسیله تویوتا کمری ۲۰۱۸

علاوه بر بدنه ی اصلاح شده، تویوتا کمری ۲۰۲۱ از مجموعه تجهیزات کمک راننده Safety Sense 2.5 یکروز می برد که متشکل از سیستم میزان پیشگیری از رخداد با توان تشخیص دوچرخه سوار داخل نور روز و امتیاز عابر پیاده در حالت تلالو پایین، پشتیبانی از حرکت درون تقاطع، دستیار کار اضطراری، کنترل کروز تطبیقی ​​پیشرفته، یادآور صندلی ظهر و سایر امکانات متاخر است.

مدل پایه تویوتا کمری دارای صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی با رادیو ماهواره ای، الکسا آمازون به همراه اپل کارپلی و اندروید اتو است، درحالی که مقیاس های بالاتر دارای ورق نمایش لمسی ۹ اینچی هستند و می قابلیت آن ها را با سیستم صوتی لوکس JBL وصیت داد.

درحالی که تویوتا کمری هیبرید برای سال ۲۰۲۱ ارزان تیز شده است، قیمت تیپ LE مهیا بوسیله پیشرانه بنزینی هنوز از ۲۵،۹۶۵ دلار اول می شود. در سایر تیپ های این خودرو نیز ۳۱۵ تا ۴۱۵ دلار افزایش مقدار وجود دارد؛ بوسیله عنوان مثال تیپ TRD با نرخ ۳۳،۱۸۰ دلار به ابتیاع خواهد رسید که ۱،۰۱۵ دلار گران برنده شده است. کسانی که به استاندارد های غیر TRD ولی فراهم به پیشرانه چهار استوانه خطی دلبستگی دارند، باید مسکوک ۳۱،۴۱۵ دلار صیقل کنند و بخاطر افزایش سیستم AWD به امکانات خودرو باید ۱،۴۰۰ دلار دیگر نیز بپردازند. علاوه بر این، تویوتا کمری تیپ XSE مجهز به پیشرانه خورجینی ۶ سیلندر با نرخ ۳۶،۵۴۰ دلار به معامله می رسد.بیشتر بخوانید:تندباد توییتری ایلان ماسک از بهبود فناوری تسلا خبر دادایران خودرو ۸۵۰۰ خودرو را بین دو میلیون نفر قرعه کشی کردون الکتریکی آمازون رسما رونمایی شدمحصولات تویوتا همچنان پرفروش ترین خودروهای خانوادگی امریکا هستندوانت پیکاپ هوندا ریجلاین 2021 معرفی کردن شد

شاید دوست داشته باشید:

وان پلاس نورد N10 5G و وان پلاس نورد N100 معرفی کردن شدند

وان پلاس با ساخت گوشی وان پلاس نورد نشان انصاف که عزب گوشی پرچم دار نمی سازد و سرود دارد […]

نشانه های انهدام ECU چیست؟

یکی از عمده ترین مدخل های خودرو واحد کنترل الکترونیکی موتور (ECU) است. ECU معروفیت های دیگری هم دارد: برخی […]

سقف کانورتیبل یا جمع شونده خودرو چگونه فقره می کند؟

عبور ورم از میان موها و درک قضیه هوای پرگیر باعث می شود کیف جاده و مناظر دوچندان شود. این […]