پیش ارائه کراس اور برقی پینین فارینا منتشر شد

admin دسته‌بندی نشده

ASGHAداخلOOOON اوایل دهه ۲۰۰۰ میلادی، تصور اینکه در مدت چند سال، خودرویی مانند تسلا مدل X بتواند رواج پیدا کند، بسیار پر اب حیات. هنوز هم ما در دوره ای از نقشه کشی های آینده نگرانه زندگی می کنیم، درحالی که خودروسازان دیگر از اینکه طرح های مفهومی را با سرعت بسیار بیشتری نسبت به قبل تولید کنند، ابایی ندارند. ما فقط می توانیم تصور کنیم که چنانچه خودروسازان در این مسیر باقی بمانند، ۱۰ تا ۱۵ سال آینده خودروها چگونه خواهند وجود.

صحبت از تخیل خودروهای آینده شد؛ دید شما درباره ی این پروژه دیدنی و جذاب ارائه شده توسط دنیل گامبو چیست؟ بازرسی کنار امر دنیل گامبو برای طراحی eSUV توسط پینین فارینا انجام شد و درنتیجه این کراس اور تمام الکتریکی که شباهت زیادی بوسیله کوپه های اسپرت آینده پایه و خوش سواری دارد، پا به عرصه بود گذاشت.

قطعاً با هیچ واژه مرسومی نمی استعداد این خودروی الکتریکی را توصیف کرد. فردی های شیک، اسپرت، دوست داشتنی و سایر موارد مختلف به نوعی برای وصف ظاهر پویای آن به حکم می سیلان که شاید بتوان درون آینده واژه های بهتری اندوه پیدا کرد.

مقاله های مرتبط:ارائه معیار متاخر پینین فارینا باتیستا درون ایتالیاابرخودروی الکتریکی پینین فارینا، سال ۲۰۲۰ رونمایی می شود

برنامه ریز این خودرومفهومی می گوید:می استعداد قله کوه های کاپوت را به عنوان یکی دیگر از ویژگی های طراحی تم اجنبی خودرو داخل دید گرفت. این کمک می کند تا شکل خودرو از حالت مسطح بیرون بیاید و شخصیت ورزشی بوسیله آن بدهد. به عبارت دیگر، فطرت تراش زده نمای قلب تو کناره های خودرو، با شکل صاف کاپوت که توسط دو شیار برجسته تعریف شده، مغایرت درخورتوجهی خلق می کند. نیز این ویژگی به نشانی مجرای آیرودینامیکی درکنار دیفیوزرهای جلو و عقب اجرا وظیفه می کند. 

معاون فنرهایی که در قسمت تعاقب وجود دارند، بخاطر بازکردن صندوق متعاقب هستند؛ جایی که سرنشینان می توانند چمدان ها خواه حتی باتری های اضافی را درون آن پس انداز کنند.

درباره ی فضای داخل کابین چیز زیادی بود ندارد؛ عزب می دانیم که این خودروی الکتریکی دارای طرح صندلی های ۲ ۲ است و یک غربیلک کار مربع شکل و بدون ورق نمایش خواه دکمه های فیزیکی دارد. اگرچه ما فکر می کنیم که این خودرو، بیشتر یک تمرین است تا یک مدل مفهومی واقعی.

توجه داشته باشید که تصاویر منتشرشده توسط دنیل گامبو مصنوع شده اند و طرح واقعی پینین فارینا نیستند.بیشتر بخوانید:نسخه ویژه از موتورسیکلت بی ام و R R 1250 GS شناساندن شدتسلا ابتدایی خودروساز جهان، عاری دپارتمان روابط عمومیهوندا و شورولت برای ایندی امر پیشرانه هیبرید ۹۰۰ اسب گرمخانه می سازندقایق هیدروپلین فراری آرنو XI حراج می شودکاهش بی سابقه ارج تویوتا کمری

شاید دوست داشته باشید:

وان پلاس نورد N10 5G و وان پلاس نورد N100 معرفی کردن شدند

وان پلاس با ساخت گوشی وان پلاس نورد نشان انصاف که عزب گوشی پرچم دار نمی سازد و سرود دارد […]

نشانه های انهدام ECU چیست؟

یکی از عمده ترین مدخل های خودرو واحد کنترل الکترونیکی موتور (ECU) است. ECU معروفیت های دیگری هم دارد: برخی […]

سقف کانورتیبل یا جمع شونده خودرو چگونه فقره می کند؟

عبور ورم از میان موها و درک قضیه هوای پرگیر باعث می شود کیف جاده و مناظر دوچندان شود. این […]