رنو آرکانا ۲۰۲۱ معرفی شد

admin دسته‌بندی نشده

با گذشت دو سال از تولید آرکانا تو روسیه، کراس اور اقتصادی رنو دانا فاز تولید برای اروپا شده است. این خودرو فراتر از نسخه پیدایش روسیه، دارای واضح بهتر، امکانات بیشتر و پیشرانه قدرتمندتر خواهد بود.

مدل اروپایی آرکانا در نمای بیرونی، سپرهای مدرن هم رنگ بدنه با ظرفیت دهی چشم نواز، پوشش مشبک داخلی و ابزار نقره ای اثر جزیی دارد. درون نمای پشت هم، سپر فلزی با جایگاه ویژه بخاطر اگزوزها گمارش شده است. آرکانا می تواند با رینگ های اسپرت، سانروف و سقف سیاه رنگ سفارش داده شود.

آرکانا یک کراس اور کوپه و نسبتا کوچک است؛ اما فضای زیاد خوب ۵۱۳ لیتر بخاطر حمل وعده دارد. نمای درون اتاقک در نسخه ی روسیه و سفارش اروپا، کاملا متفاوت است. یک نمایشگر مثل تبلت با طرح عمودی در آرکانا اروپا وجود خواهد داشت که مشابه سبک تک تعلق مدیران رنودر کولئوسو تالیسمانخواهد بود. همچنین، پنل عقب فقره دیجیتال در سه قطع ۴/۲، ۷ و ۱۰ اینچ به سفارش خریدار نصب می شود.

دو نوع پیشرانه برای آرکانا اروپایی آماده شده است. مدل پایه با موتور ۱/۶ لیتر توربوشارژ، ۱۴۰ اسب تبخیر قدرت دارد؛ اما نسخه هیبریدی با موتور توربوشارژ ۱/۳ لیتری و قدرت ۱۶۰ اسب بخار نیز ارائه خواهد شد. این جنس قوای محرکه، پیش پر حرارت بخاطر محصولات مختلف رنو، شامل کلیو، کپچرو مگانهیبرید نیز مصرف شده است.

رنو امیدوار است آرکانا، به لطف پیشرانه هیبرید، علنی مناسب و نرخ منطقی، یکی از پرفروش ترین خودورهای اروپا داخل سال ۲۰۲۱ باشد. خط تولید این خودرو، همچنان در مسکو پایتخت روسیه و بوسان کره جنوبی خواهد بود تا مناطقی از آسیا، اروپا و امریکای لاتین را پوشش دهد.

اندوه اکنون، رنو آرکانا در بازار روسیه با آستانه قیمت یک میلیون و ۱۲۴ هزار روبل (وزن ۱۴/۵ هزار دلار) خواه با اقساط ماهیانه ۹۶ دلار فروخته می شد.

 بیشتر بخوانید:تولید خودروهای تسلا پیش از سال ۲۰۳۰ به سالیانه ۲۰ میلیون دستگاه می رسدمرسدس بنز GLB با تیونینگ برابوس معرفی شدراز افزایش قرار رولزرویس گوست جدید چیست؟شاسی بلند مفهومی و برقی هوندا رونمایی شدفورد پوما ST استاندارد 2021 رونمایی شد

شاید دوست داشته باشید:

وان پلاس نورد N10 5G و وان پلاس نورد N100 معرفی کردن شدند

وان پلاس با ساخت گوشی وان پلاس نورد نشان انصاف که عزب گوشی پرچم دار نمی سازد و سرود دارد […]

نشانه های انهدام ECU چیست؟

یکی از عمده ترین مدخل های خودرو واحد کنترل الکترونیکی موتور (ECU) است. ECU معروفیت های دیگری هم دارد: برخی […]

سقف کانورتیبل یا جمع شونده خودرو چگونه فقره می کند؟

عبور ورم از میان موها و درک قضیه هوای پرگیر باعث می شود کیف جاده و مناظر دوچندان شود. این […]