ایده نیکولا بخاطر نصب سوداساز روی وانت پیل سوختی بجر

admin دسته‌بندی نشده

بالینگر B2 به فرد امکان می دهد تا از در کابین به تو محفظه حمل کود جلو بخزد؛ ریوین R1T می تواند به صورت ۳۶۰ منصب بچرخد و تسلا سایبرتراک نیز مشابه خودروهای موجود در فیلم های علمی تخیلی به نظر می رسد. همه وانت های برقی آینده حداقل دارای یک ویژگی دوست داشتنی و جالب هستند و نیکولا نمی خواهد که وانت بجر (Badger) از این قافله عقب بماند.

نیکولا بجر یک خودروی پیل سوختی است، که همین فردی آن را از سایر وانت های برقی جدا می کند؛ ولی نیکولا نمی خواهد در همین خال ایستا شود. همان طور که احتمالاً می دانید، پیل های سوختی هیدروژن یک فرآورده جانبی به صیت آب تولید می کنند که هم می تواند به سادگی بیرون شده خواه اندوه از آن استفاده شود.

برابر توئیتی که اخیرا توسط تروور میلتون، مدیرعامل نیکولا اتومبیل منتشر شده است، این مشارکت درواقع قصد دارد آب خروجی از خودروی الکتریکی بجر را جمع آوری کرده و آن را دراختیار سرنشینان قرار دهد. بله معتمد ملتفت شدید؛ بنا پیاده شدن گزارش ها، وانت برقی بجر با شیر آب شخصی عرضه خواهد شد.

درون حقیقت، میلتون می خواهد این ایده را حتی بیشتر به پیش ببرد و قصد دارد با همکاری شرکت سودا استریم آمریكا رویه های گنجاندن یک دستگاه سوداساز (آب گازدار) را در خودرو وارسی کند. این موضوع برای خودروی انباره سوختی متشابه مشغولیت به دید می رسد، اما اشامیدن این آب تا چه اندازه ایمن است و آیا به سلامتی مردم خسارت می رساند؟

مقاله های مرتبط:تصاویر و معلومات فنی وانت برقی هیدروژنی نیکولا منتشر شدکامیون برقی نیکولا Tre با شرکت ایوکو تولید می شود

به نشانی مثال، تویوتا نوشیدن آب از خودروی هیدروژنی پیل سوختی میرای را بوسیله مشتریان توصیه نمی کند. بنیادی نم از همه، آب حاصل از پیل سوختی هیدروژن در حال امر فاقد هرگونه مواد معدنی است که به طور معمول در آب یافت می شود. بوسیله عبارت دیگر این محصول، آب مقطر است و دیدگاه های مختلفی درباره نوشیدن یا ننوشیدن آن حیات دارد.

آب مقطر بوسیله طور ذاتی برای انسان مضر نیست، اما به شدت نهل را فرو می نشاند ولی هیچ ماده مقوی به بدن نمی دهد. علاوه بر این، از نظر علمی ثابت شده است که آب مقطر مقصود به جذب مواد معدنی از تمام سطوحی که لمس می کند، دارد. به عنوان مثال اگر آن را در پلاستیک نگه داری کنید، مقصود دارد مقادیر اندکی از مواد شیمیایی را جذب کند و این به عنوان آب آشامیدنی سالم، اصلا ایدئال محو.

اساسی تر از همه این ها، این طرح به طور آشکار تبلیغاتی است که توسط نیکولا انجام شده تا بتواند در تک وانت برقی آینده خویشتن گپ کند. بااین حال، نیکولا موتور هنوز میزان نخستین وانت برقی بجر را رونمایی نکرده و به طور بی آرامی زمان امکان پیش پند را نیز برای این خودروی برقی فراهم کرده است. خریداران نیکولا بجر می توانند با پرداخت سپرده ۲۵۰ تا ۵،۰۰۰ دلاری آن را رزرو کنند؛ ولی تمایل می رود که بها بازپسین بجر حدود ۶۰ هزار دلار باشد.زومیت را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:اینستاگرام توییتر یوتیوب تلگرامبیشتر بخوانید:شاسی بلند برقی بی ام و iX3 رونمایی شدشاسی اهتزاز مفهومی جیپ رانگلر روبیکان 392 رونمایی شدفورد برونکو ۲۰۲۱ رونمایی شدخودرو کلاسیک Deronda G400 در حراجی به بیع می رسدسوپراسپرت Panther ProgettoUno مجهز به پیشرانه لامبورگینی هوراکان رونمایی شد

شاید دوست داشته باشید:

چگونه مدیریت حرارتی زمان شارژ خودرو برقی را کاهش می دهد؟

باتوجه به ورود شارژرهای بسیار سریع ۸۰۰ ولت ۳۵۰ کیلووات به اروپا، چه چیز دیگری برای کاهش زمان جایگاه های […]

داخل رانندگی آفرود مسیرهای آبی، به چه نکاتی باید توجه کرد؟

گذر از مسیرهای آبی یکی از مسائل مهم تو آفرود است که نباید آن را مشت ِکم گرفت. اگر مجبور […]

جعبه دنده دستی هوشمند کیا چگونه فقره می کند؟

پس از معرفی خودرو کیا ریو ۲۰۲۱ بخاطر راسته اروپا، صندوق دنده ی دستی جدید کیا همچنین معرفی شد که […]