کیا اپتیما درون آمریکا با نام K5 ارائه می شود

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله رویت می رسد که کیا موتورز ترانه دارد تا شهرت فعلی اپتیما(Optima) را در ایالات متحده حذف کرده و خودروجدیدی را با اشتهار کیا K5 مدل ۲۰۲۱ راهی بازار این کشور کند؛ کیا K5 همان نامی است که این خودروساز در عنف جنوبی از آن کاربرد می کند.

هنگامی که اعضای منتخب مطبوعات در سال گذشته داخل مراسم رونمایی کیا K5 جدید داخل کره جنوبی حضور یافتند، این خودروساز اعلام کرد که برند اپتیما درون ایالات متحده را می تواند تو آینده به خشکی امدن بگذارد. وب سایت موتور ترند به تازگی تو جستجوی وب سایت مصرف بنزین EPA، اخیرا فهمید که کیا اپتیما ۲۰۲۱ بوسیله نشانی K5 تذکر شده و ظاهراً تأییدکننده ی تغییر نام این خودرو است. وب سایت کاراسکوپس برای پیگیری این موضوع بوسیله سراغ مسئولان کیا رفت، اما آن ها هنوز پاسخی نداده اند.

تنها یک میزان تو وب سایت EPA ذکر شده است. این خودرو کیا از پیشرانه چهار سیلندر ۱/۶ لیتری فراهم به توربوشارژر بهره می برد که نیروی خویشتن را به قوطی کنگره خودکار هشت سرعته و جهیز کامل چرخ محرک منتقل می بطی ء.مقاله های مرتبط:مشخصات دوده جدید کیا اپتیما مقیاس و GT اطلاع دادن شدنسل متاخر کیا اپتیما 2020 معرفی شد

درحالی که وب سایت EPA هیچ گونه جزئیات خاصی درباره ی قدرت پیشرانه کیا K5 ارائه نمی دهد، این پیشرانه با غلبه ۱۸۰ اسب بخار و ۲۵۹ نیوتن متر در مدل کنونی هیوندای سوناتا موجود است. آمارهای مربوط بوسیله مصرف سوخت نشان می دهد که کیا K5 مقیاس ۲۰۲۱ داخل شهر ۹/۰۴ لیتر، در بزرگراه ۶/۹۱ لیتر و درون حالت ترکیبی ۸/۱۱ لیتر سوخت مصرف می درنگ. 

درحالی که هیچ پیشرانه دیگری توسط وب سایت EPA درج نشده است، می دانیم که کیا K5 امانت به سنخ بازار، با تعداد زیادی پیشرانه مختلف دردسترس است. در برخی از کشورها با دو پیشرانه ۲ لیتری فروخته می شود که اولی ۱۵۰ اسب تبخیر قدرت و ۱۹۲ نیوتن متر گشتاور تحویل می دهد؛ درحالی که دومی دارای ۱۵۸ اسب تبخیر قدرت و ۱۹۶ نیوتن متر گشتاور است. همچنین پیشرانه ۲/۵ لیتری GDi با قدرت ۱۹۱ اسب بخار و گشتاور ۲۴۶ نیوتن متر همچنین وجود دارد.

تمایل می رود که بالاترین مدل کیا K5 داخل آمریکای شمالی، مدل K5 GT باشد که از پیشرانه ۲/۵ لیتری توربوشارژ با غلبه ۲۸۶ اسب بخار و گشتاور ۴۲۲ نیوتن متر بهره می برد. هنوز بی پرده زدودن که این خودرو چه زمانی در میدان آمریکا ارائه خواهد شد؛ اما پیش بینی می شود که عرضه این خودرو داخل آینده نزدیک و به صورت آنلاین باشد. بیشتر بخوانید:کیا ریو ۲۰۲۱ فیس لیفت رونمایی شدلایحه بحث برانگیز مجلس سنا آمریکا و نقض آشکار حریم مخصوص کاربرانTSMC تمامی سفارش های جدید هواوی را به حالت تعلیق درآوردآمریکا چروک را به تکاپو برای هک تحقیقات واکسن کرونا متهم کردکیا موهاوی Gravity شناساندن شد

شاید دوست داشته باشید:

زمان شارژ خودروهای الکتریکی به زودی کاهش می یابد

زمان شارژ خودروی الکتریکی احتمالاً به زودی کاهش می یابد و کارشناسان صنعتی خودروسازی پیش بینی می کنند که هنگام […]

چگونه پیشرانه عاری بادامک مصرف سوخت را کاهش می دهد؟

پیشرانه های احتراق تویی تاکنون نتوانسته اند تمام انتظاراتی که از آن ها می رود را به طور طولانی برآورده […]

معمول ترین ایرادات متخصص در خودروها

مقاله های مرتبط:راهنمای سودا خودرو کارکرده تو میان اغلب خودروها، ایرادات فنی مشترکی به چشم می خورند. بعضی از آن […]