مرسدس بنز CLS 260 با پیشرانه ی ۱/۵ لیتری معرفی شد

admin دسته‌بندی نشده

ASGHAخودروOOOON مرسدس بنز CLS به همراه آئودی A7 اسپرت بک، با داشتن چهاردر، تعریف جدیدی از خودرو کوپه عرضه دادند. معیار CLS اشتوتگاردی ها برپایه ی خودرو سدان کلاس E ساخته شده و تو آمریکای شمالی، نسخه پایه از یک پیشرانه ۳ لیتری ۶ سیلندر خطی به همراه توربوشارژر بهره می برد؛ این خودروبا کد CLS 450 و قیمت ۷۰ هزار دلار و ۳۶۲ اسب دود قدرت عرضه می شود که بوسیله نشانی میزان پایه قدرتمند است. ازطرف دیگر، تو میدان آلمان نیز این خودرو مرسدس بنز در ارزان ترین نسخه، با کد CLS 220d و از یک پیشرانه ی دیزل ۲ لیتری توربوشارژ با قدرت ۱۹۱ اسب بخار کاربرد می کند که ۵۷ هزار و ۷۹۲ دلار قیمت گذاری شده است.

به تازگی نسخه ای کوفته نم از این خودرو رونمایی شده است. مرسدس بنز CLS 260 با پیشرانه ی ۱/۵ لیتری بنزینی و با قیمت ۵۷۶،۸۰۰ یوهان (۸۱ هزار و ۵۰۰ دلار) در بازار چین عرضه می شود. این مدل با غلبه ۱۸۴ اسب بخار و گشتاور ۲۸۰ نیوتن متر، از یک جعبه دنده ۹ سرعته خودکار بهره می برد که قدرت را به چرخ های قفا می فرستد. همچنین، با روزی بازی کردن از یک واحد کوچک هیبریدی، داخل دورموتور های پایین نیز، خودرو سرحال است و درکل بهینه نم کار می کند. مرسدس بنز CLS 260 با پیمانه ۱،۸۰۰ کیلوگرم، قادر است درعرض ۸/۷ ثانیه از حالت سکون بوسیله سرعت صد کیلومتر بر ساعت برسد و ۰/۳ حین از نسخه ی تمام چرخ متحرک سدان E260 زننده نم است. البته کلاس E مرسدس بنز درون گره به صورت عام و با فاصله ی محوری اهتزاز تر تولید می شود. مصرف سوخت CLS 260 بوسیله رخ ترکیبی ۷/۲ لیتر در هر صد کیلومتر برآورد شده است و حداکثر سرعت آن نیز ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت است؛ بنابراین برخلاف انتظار، خودروی کندی حلق.

چرا باید مرسدس بنز این موتور کوچک را برای خودرو ی خود انتخاب کند؟ جواب تو مالیات کمتری است که دولت چین برای خودرو های با پیشرانه های ۱/۵ لیتری و کم حجم پر حرارت درنظر محزون است. همچنین، این مدل ۱۰ هزار دلار ارزان تر از نسخه ی قوی تر CLS 300 است که در بازار گره با موتور ۲ لیتری ارائه می شود؛ درنتیجه، خریداران بیشتری را جذب خواهد کرد.

مقاله های مرتبط:مرسدس بنز کلاس E سدان، استیت و آل ترین ۲۰۲۱ رونمایی شدنسخه ویژه از مرسدس بنز CLS 450، معرفی شد

بوسیله نظر می رسد فرایند کاهش ظرفیت پیشرانه ها درحال متوقف شدن نیست؛ چون قوانین پر اب گیرانه تری در قلمرو های مختلف بخاطر کاهش آلودگی رویه می شود. نمونه ی بارز این کار را در نسل جدید مرسدس بنز AMG C63 خواهیم دید؛ موافق گفته ها، سواری ۴ لیتری V8 تویین توربو این خودرو AMG قرار است با یک غلبه محرکه هیبریدی مجهز بوسیله موتور ۲ لیتری توربوشارژ عوض شود. درواقع با پیشرفت فناوری و خودرو های هیبریدی، بیشتر شاهد کاهش حجم موتور های احتراقی خواهیم بود؛ بدون اینکه نگرانی از کاهش قدرت خروجی خودرو ها داشته باشیم.بیشتر بخوانید:کره جنوبی ۶۵ میلیون دلار از مرسدس بنز، پورشه و نیسان غرامت می گیردبرترین خودروهای مرسدس بنز با ظرفیت تولید محدودتصاویر نخستین خودروی مفهومی تمام برقی Roewe R-R Aura منتشر شدمرسدس AMG A45S با تیونینگ پوزایدون معرفی شدبزرگترین پیشرانه های تولیدشده درون

شاید دوست داشته باشید:

جهیز اماله آب بوش درون بی ام و M4 GTS چگونه فقره می کند؟

بیش از ۳ سال از معرفی کردن بی ام و M4 GTS می گذرد و این خودروی اسپرت اولیه میوه […]

مؤثر ترین آپشن های امان خودرو کدام اند؟

تو تحقیق سازمان آمار تلفات رانندگی آمریکا باتوجه به اظهارات بیمه، آپشن های حمایت و دستیار رانندگی خودرو های بی […]

کیا اپتیما درون آمریکا با نام K5 ارائه می شود

بوسیله رویت می رسد که کیا موتورز ترانه دارد تا شهرت فعلی اپتیما(Optima) را در ایالات متحده حذف کرده و […]