خودروهای پلاگین هیبرید لندرور با پیشرانه ی ۱/۵ لیتری معرفی شدند

admin دسته‌بندی نشده

جگوار لندرور قصد دارد خودرو های شاسی اهتزاز خود را به سامانه ی پلاگین هیبرید مهیا نرم. این محصولات لندرور از سواری سه ستون ۱/۵ لیتری بنزینی با قدرت ۱۹۷ اسب بخار و پیشرانه ی برقی با قدرت ۱۰۷ اسب بخار بوسیله همراه یک باتری ۱۵ کیلووات روزی می برند. تو مجموع، این سامانه ی پلاگین هیبرید ۳۰۴ اسب بخار قدرت و ۵۴۰ نیوتن متر گشتاور درون اصالت راننده صبر می دهند.

دو خودرو لندرور دیسکاوری اسپرت و رنجرور ایوک قرار است به این سامانه ی لندرور که با کد P300e شناخته می شود، مجهز شوند. درنتیجه ی آن، شاسی بلند کمپکت رنجرور ایوک در احترام ۶/۳ لحظه قادر خواهد بود از حالت محرر به سرعت قرن کیلومتر پیاده شدن زمانه برسد؛ درحالی که این زمان برای معیار اندازه متوسط دیسکاوری اسپرت ۶/۶ ثانیه است.

زمان شارژ شدن باتری هر دو خودرو هیبریدی از صفر تا ۸۰ درصد، در جایگاه های ۵۰ و ۱۰۰ کیلووات شارژ زننده DC تنها ۳۰ دقیقه طول می کشد. لندرور دیسکاوری اسپرت و رنجرور ایوک در حالت رانندگی تمام الکتریکی، با هر وعده شارژ کامل، بوسیله زیبایی مسافت های ۶۶ و ۶۲ کیلومتر را خلال می کنند. همچنین، لندرور بوسیله خریداران این دو علیه کابل های شارژ سطح ۲ اهدا می یواش که با نصیب گیری از برق خانگی، مصرف کنندگان قادر خواهند بود خودروی خود را در عرض ۶ زمانه و ۴۲ دقیقه شارژ کنند.

این خودرو ها علاوه بر عرضه ی پرفورمنس بالا، مصرف سوخت زیاد اندکی دارند. استاندارد هیبریدی رنجرور ایوک در هر قرن کیلومتر رانندگی ترکیبی ۱/۴ لیتر بنزین مصرف می کند و این رقم بخاطر دیسکاوری اسپرت ۱/۶ لیتر در صد کیلومتر است. صندوق دنده ی هر دو خودرو هیبریدی نیز از نوع ۸ سرعته خودکار است.

مقاله های مرتبط:لندرور دیفندر 2020 رونمایی شدداستان برند لندرور؛ مشهورترین شاسی اهتزاز اروپا

سه حالت رانندگی تو این دو مدل لندرور ارائه می شود. در رانندگی هیبریدی پیش فرض، دو پیشرانه ی بنزینی و برقی بسته به شرایط رانندگی و معیار شارژ باقی باقی مانده ی باتری، به عارض هماهنگ با هم کار می کنند. داخل حالت طولانی الکتریکی (EV Mode)، صرفا سواری برقی قدرت محرکه ی خودرو را تأمین می بطی ء و نهایتا در سیف مد، تنها پیشرانه ی احتراقی کار می نرم و شارژ باتری درون سطح مشخصی باقی می ماند.

این خودروساز بریتانیایی زمان نکته سنج عرضه ی این محصولات را تعیین نکرده است؛ اما در بریتانیا نصیحت آن ها آغاز شده است و در راسته استرالیا نیز، هر دو مقیاس لندرور قرار است از سه ماهه ی دوم سال ۲۰۲۱ عرضه شوند.بیشتر بخوانید:مک لارن P1 GTR-18 با تیونینگ لانزانته رونمایی شدتویوتا یاریس کراس رونمایی شداولین تصاویر مفهومی از کراس اور برقی اسمارت منتشر شدبهترین خودروهای دست دوم بازار جهانی با ارزش کمتر از ۲۰ هزار دلارشاسی بلند برقی ترایتون با شعاع حرکتی ۱۱۰۰ کیلومتر معرفی کردن شد

شاید دوست داشته باشید:

جهیز اماله آب بوش درون بی ام و M4 GTS چگونه فقره می کند؟

بیش از ۳ سال از معرفی کردن بی ام و M4 GTS می گذرد و این خودروی اسپرت اولیه میوه […]

مؤثر ترین آپشن های امان خودرو کدام اند؟

تو تحقیق سازمان آمار تلفات رانندگی آمریکا باتوجه به اظهارات بیمه، آپشن های حمایت و دستیار رانندگی خودرو های بی […]

کیا اپتیما درون آمریکا با نام K5 ارائه می شود

بوسیله رویت می رسد که کیا موتورز ترانه دارد تا شهرت فعلی اپتیما(Optima) را در ایالات متحده حذف کرده و […]