برانگیزنده های طالع چین برای کاهش اثرات سلبی ویروس کرونا کنار ابتیاع خودرو

admin دسته‌بندی نشده

صنعت خودروسازی گره نیز شبیه اکثر بازارهای جهان، به دلیل همه گیری ویروس کرونا افلیج شده و دولت این ملک به تعاقب رویه هایی برای وسوسه انسان بخاطر اول دوباره خرید خودرو است. 

به گزارش سی ان ان، تا این مرحله از سال جاری باید درون چروک بسیار از ۶ میلیون دستگاه خودرو جدید فروخته می شد؛ ولی بوسیله دلیل تعطیلی سراسری داخل این کشور، تاکنون تو سال ۲۰۲۰ حدود ۳/۷ میلیون دستگاه خودروی جدید تحویل داده شده است. ماه فوریه با عزب ۳۱۰،۰۰۰ دستگاه خودروی فروخته شده ، بوسیله خاص دردناک حیات که کاستی ۷۹ درصدی را نسبت به مدت قرین سال ۲۰۱۹ نشان می دهد. در ماه مارس وضعیت رو به بهبود گذاشت و میزان ابتیاع به ۱/۴۳ میلیون مایه رسید، ولی با این وجود هنوز غصه افت ۴۳ درصدی نسبت به مارس ۲۰۱۹ ثبت شد. مقاله های مرتبط:ویروس کرونا خرید خودرو تو چین را ۹۲ درصد کاهش دادتأثیر ویروس کرونا پهلو خودروسازی جهان، قطعی است

ماه گذشته، اقبال گره اخبار کرد که یارانه ها و معافیت های مالیاتی را برای خودروهای مصرف کننده انرژی های نو تا دو سال دیگر تمدید خواهد کرد؛ سال گذشته دولت چین داخل چرخشی چشمگیر ابتدا به کاهش این مشوق ها کرده بود. وسایل نقلیه مصرف کننده انرژی ابتکاری از عموم خودروهای الکتریکی، پلاگین هیبریدی و خودروهای هیدروژنی در تلاش هستند تا خانه هایی را تو سراسر این کشور فاش کنند و در ماه مارس، تنها ۵۳،۰۰۰ مایه (بوسیله استثنای تسلا) فروخته شد که کاهش ۵۳ درصدی را نسبت به سال گذشته علامت می دهد.

شماری از قضا و قدر های محلی نیز اقدامات لازم را بخاطر تشویق به بیع خودرو اخبار کرده اند. حداقل ایالت ها بخانه برگشتن و استان آدم را تشویق بوسیله ابتیاع خودرو کرده اند و این به رخساره ارائه یارانه های نقدی بوسیله ارزش ۱،۴۰۰ دلار برای خرید هر دستگاه خودرو است.

بسیار مهم است که چین بتواند از صنعت خودروسازی خود کنف کند و آن را سرپا نگه دارد. بسیار از ۴۰ میلیون نفر داخل این کشور برای مشاغل مستقیم و غیرمستقیم در بخش خودرو فقره می کنند. هر ساله، این صنعت بیش از یک تریلیون دلار درآمد تولید می کند که تقریبا ۱۰ درصد از تولید چین است.

شما می توانید برای مقایسه مشخصات فنی انواع خودرو، گالری تصاویر و بحث و تبادل دیدن پیرامون سواری های موجود تو میدان کشور از پاره محصولات زومیت استفاده کنید. انواع خودرو سایپا، ایران خودرو، محصولات پژو، رنو، هیوندا، کیا، MVMو دیگر برندهای کوشا در بازار سرزمین را در این مقدر شدن خواهید یافت.ادخال بوسیله بخش خودروبیشتر بخوانید:افزایش حساسیت آزمایش های کرونا داخل کشور با استفاده از کیت های سرولوژیاجرای طرح بور گذاری هوشمند؛ بازگشایی پاساژها و بازارهای مسقف از ابتدا اردیبهشتهمه گیری ویروس کرونا تو ایران از نگاه آمار و ارقام [بوسیله روزرسانی: ۳۱ فروردین ۹۹]ملا: شیوه متاخر غربالگری در قلمرو آغاز شده استتحویل سفارش های متاخر آیفون SE بوسیله دلیل اتمام موجودی به تعویق افتاد

شاید دوست داشته باشید:

جهیز اماله آب بوش درون بی ام و M4 GTS چگونه فقره می کند؟

بیش از ۳ سال از معرفی کردن بی ام و M4 GTS می گذرد و این خودروی اسپرت اولیه میوه […]

مؤثر ترین آپشن های امان خودرو کدام اند؟

تو تحقیق سازمان آمار تلفات رانندگی آمریکا باتوجه به اظهارات بیمه، آپشن های حمایت و دستیار رانندگی خودرو های بی […]

کیا اپتیما درون آمریکا با نام K5 ارائه می شود

بوسیله رویت می رسد که کیا موتورز ترانه دارد تا شهرت فعلی اپتیما(Optima) را در ایالات متحده حذف کرده و […]