مک لارن سنا با تیونینگ نوویتک معرفی شد

admin دسته‌بندی نشده

مقاله های مرتبط:نسخه بازپسین مک لارن سنا GTR معرفی شد

مک لارن سنا برای همکاری های تیونینگ، چندان دشت جذابی نیست. درواقع؛ مک لارن نهایت مهندسی خود را در ساخت این خودروی سوپراسپرت بوسیله فقره گرفته است و دیگر جایی برای تیونینگ پاینده نمانده است. همچنین، خودروی مک لارن سنا از مدل مخصوص پیست (نسخه ی GTR) نیز بهره می برد که جواب گوی نیاز تعلق مندان به پرفورمنس بیشتر است. محصولی که تیونینگ نوتیک از آن رونمایی کرده است، نسخه ای ارتقا یافته از خودرومک لارن سنا است با این تفاوت که برای رانندگی روزانه نیز گزینه ی مناسبی است.

بسته ی ارتقای نوتیک محتوی استواری مشخصات پیشرانه ی سنا می شود. این پیشرانه ی ۴ لیتری V8 به همراه دو توربوشارژر در حالت استاندارد قادر است ۷۸۹ اسب بخار قدرت و ۸۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند. پس از ارتقا، قدرت و گشتاور اتومبیل به ترتیب ۱۰۰ اسب بخار و ۸۸ نیوتن متر تکثیر یافته اند. درنتیجه ی این تغییرات، سرعت گیری صفر تا صد کیلومتر به خشکی امدن شایسته کردن این دشت ۲/۷ وقت کشش می کشد که به اندازه ی یک دهم ثانیه از مدل استاندارد سریع العمل تر است.

همچنین، درنتیجه ی تیونینگ نوتیک، صفر تا ۲۰۰ کیلومتر بر شایسته کردن این خودرو در عرض ۶/۵ لمحه و بوسیله پیمانه ی ۰/۳ نفس سریع تر از قبل اتفاق می افتد؛ هرچند حداکثر سرعت آن ۳۳۵ کیلومتر پهلو ساعت پاینده الباقی است.

اندکی از تکثیر قدرت مک لارن بوسیله فکر مصرف از سامانه ی اگزوز آلومینیومی جدید است؛ این سامانه ی پیدایش اینکونل، پیش تر تو خودرو های فرمول یک مصرف شده بود و بوسیله عارض جداگانه خواه همراه با تیونینگ موتور، قابل سفارش است. همچنین، امکان انتخاب دو رنگ متفاوت مشکی کدر خواه نمای پولیش شده ی فولاد ضد زنگ، بخاطر خروجی های ۹۵ میلی متری اگزوز  وجود دارد.

مقاله های مرتبط:فراری 812 با تیونینگ نویتک رونمایی شدمک لارن 600LT با تیونینگ نویتک معرفی کردن شد

این تیونر آلمانی روی هیکل ی سنا تغییرات چندانی اعمال نکرده است؛ هرچند رینگ ها و تایر های مک لارن را با مقیاس های بزرگتر تعویض کرده است. نوتیک از رینگ های پیدایش Vossen با ابعاد ۲۰ اینچ برای چرخ های جلو و ۲۱ اینچ بخاطر چرخ های عقب استفاده کرده است. همچنین، تایر های پرفورمنس Pirelli P Zero روی این محصول نصب است که در چرخ های جلو و تعاقب این خودرو به زیبایی از استاندارد های 255/30 و  325/25 استفاده شده است.

نوتیک بخاطر مک لارن سنا که جمعا ۵۰۰ نسخه از آن عرضه می شود، گزینه های سفارشی دیگری نیز برای در اتاقک ارائه می کند؛ متریال چرم یا تریم پارچه ای آلکانترا برای تزئین داخل این خودروی سوپراسپرت قابل توصیه است.بیشتر بخوانید:تسلا مدل 3 با تیونینگ RevoZport معرفی شدفناوری بال متعاقب مک لارن سنا GTR، چگونه عمل می کند؟اولین پیشرانه ۹/۷ لیتری و ۱،۰۰۰ اسب تبخیر جهان معرفی کردن شدتحول پورشه از 959 افسانه ای تا 911 مدرنفولکس واگن گلف Mk8 با تیونینگ JMS معرفی شد

شاید دوست داشته باشید:

جهیز اماله آب بوش درون بی ام و M4 GTS چگونه فقره می کند؟

بیش از ۳ سال از معرفی کردن بی ام و M4 GTS می گذرد و این خودروی اسپرت اولیه میوه […]

مؤثر ترین آپشن های امان خودرو کدام اند؟

تو تحقیق سازمان آمار تلفات رانندگی آمریکا باتوجه به اظهارات بیمه، آپشن های حمایت و دستیار رانندگی خودرو های بی […]

کیا اپتیما درون آمریکا با نام K5 ارائه می شود

بوسیله رویت می رسد که کیا موتورز ترانه دارد تا شهرت فعلی اپتیما(Optima) را در ایالات متحده حذف کرده و […]