هیوندای، کیا و جنسیس از کیسه هوای جانبی جدید مصرف می کنند

admin دسته‌بندی نشده

ASGHAROOOOتو ۲۰ سالی که از معرفی کردن کیسه های هوای جانبی و پرده ای می گذرد، این ابتکار کار کننده جان افراد زیادی را خلاصی داده است. زمان حال سوم نوع از این کیسه های محیط همچنین در شُرُف ورود به بازار خودرو است. کیسه های هوای متاخر نیز از نوع جانبی هستند تا هنگام اصابت خودرو از طرفین، از سرنشینان محافظت کنند. فرق کیسه های هوای جانبی جدید در این است که به جای قرارگرفتن در کناره های اتاق، در وسط اتاقک جاسازی شده اند. پیش گام چنین ایده ای شرکت های هیوندای و جنرال موتورز هستند. شعار از تاسیس کیسه های هوای جانبی در وسط کابین، جلوگیری از اصابت سر سرنشینان با یکدیگر هنگام تصادف است. 

مقاله های مرتبط:هوندا از ایربگ جدید با ایمنی بیشتر تو خودروها کاربرد می کندفناوری ایربگ موتورسوار، چگونه عمل می کند؟

این کیسه های فضا طی تصادف فاصله ی بین شوفر و سرنشین کناری را لبالب می کنند تا مبادا سر سرنشینان به تیمار برخورد بطی ء. کیسه ی هوای جانبی مرکزی درون صندلی راننده انتصاب می شود و خلال عارضه جانبی عمل می بطی ء. خودروساز اکراه ای همچنین تقاضا می یواش توانسته یکی از سبک ترین کیسه های هوای جانبی جهان را تولید کند. هیوندای درون ساخت این کیسه های هوای متاخر مواد پیشرفته ای تولید کرده که هم دوام بیشتری دارند و هم معادل ناچیز. به گفته ی هیوندای، وزن کیسه هوای جانبی مرکزی ۵۰۰ گرم سبک تر از کیسه های هوای شبیه است و این وزن ناچیز به لطف ساده سازی و استفاده از طراحی نوین به مشت آمده است. 

افزون براین، کیسه هوای متاخر ابعاد کوچک تری دارد و این باعث انعطاف پذیری بیشتر آن خلال نصب درون صندلی خودرو می شود. این مزیت باعث می شود این کیسه فضا را بتوان داخل انواع صندلی ها گمارش کرد. براساس اعلام هیوندای، این کیسه هوای جانبی متاخر می تواند آسیب های ناشی از برخورد سر سرنشینان به یکدیگر را تا ۸۰ درصد کاهش دهد. همچنین، آمارهای هيئت قانونگذاری خودروسازان اروپا مدال می دهد در حال حاضر ارج آسیب های شاگرد از این طور تصادف هایی بوسیله ۴۵ درصد می رسد. این فناوری متاخر قرار است در محصولات کیا و هیوندای و جنسیسبه بازار ارائه شود تا این آمار را کاهش دهند.بیشتر بخوانید:۶ وعظ برای جلوگیری از حواس پرتی در رانندگیطراح سابق لامبورگینی بوسیله هیوندای و جنسیس پیوستهیوندای 45 EV مفهومی معرفی شدهیوندای ولستر برقی N N ETCR رونمایی شدمرسدس بنز ESF 2019 داخل فرانکفورت به عرضه گذاشته

شاید دوست داشته باشید:

جهیز اماله آب بوش درون بی ام و M4 GTS چگونه فقره می کند؟

بیش از ۳ سال از معرفی کردن بی ام و M4 GTS می گذرد و این خودروی اسپرت اولیه میوه […]

مؤثر ترین آپشن های امان خودرو کدام اند؟

تو تحقیق سازمان آمار تلفات رانندگی آمریکا باتوجه به اظهارات بیمه، آپشن های حمایت و دستیار رانندگی خودرو های بی […]

کیا اپتیما درون آمریکا با نام K5 ارائه می شود

بوسیله رویت می رسد که کیا موتورز ترانه دارد تا شهرت فعلی اپتیما(Optima) را در ایالات متحده حذف کرده و […]