مرسدس بنز X کلاس با تیونینگ کان دیزاین

admin دسته‌بندی نشده

AAتیونرGHAROOOONGHAROOOON کارلکس سال گذشته یکی از دوست داشتنی ترین نسخه های تیونینگ شده از مرسدس بنز ایکس کلاس را بوسیله عرضه گذاشت که قیمت بسیار بالای ۱۱۶ هزار دلاری نیز بخاطر آن تعیین شده حیات. اکنون کان دیزاین تصمیم پژمان است با رونمایی از نسخه ی خاصی ایکس کلاس، عنوان جذاب ترین نمونه X کلاس را از آن خود کند. قیمت این خودروی از سنخ امر راست، ۶۸ هزاره دلار گلچین شده است. در جزء فنی این پیکاپ آلمانی از یک پیشرانه ی ۳ لیتری V6 دیزلی استفاده شده است که اقتدار تولید ۲۵۴ اسب بخار غلبه و ۵۵۰ نیوتن متر گشتاور را دارد. گشتاور پیشرانه با استفاده از یک جعبه دنده ی ۷ سرعته ی خودکار بوسیله هر دو محور انتقال روشن می کند. 

مقاله های مرتبط:مرسدس بنز X کلاس با تیونینگ کارلکس دیزاین معرفی شدمرسدس X کلاس با تیونینگ کارلکس دیزاین؛ نهایت وانت 6×6

نمودار این خودرو کاملا متفاوت با نسخه های معمولی مرسدس بنز X کلاس است. کان دیزاین یک جلوپنجره ی اسپرت مشکی به سبک خودروهای AMGبا خطوط عمودی روی این استاندارد نصب کرده است. مدل سازی سپرها نیز دستخوش تغییراتی شده اند. کان دیزاین در گلگیرها همچنین تغییراتی ایجاد کرده تا بتوانند رینگ های بزرگ ۲۲ اینچی را درون خود جای دهند. این رینگ ها درون رنگ مشکی نیز زیبنده تفویض هستند. در انتهای تغییرات خارجی خودرو نیز بایستی بوسیله نصب شیشه های آکوستیک سیگاری اشاره کرد. 

درون کابین X کلاس کان دیزاین از چرم با کیفیت مشکی طعم جزیی با دوخت های قرمز استفاده شده است. این چرم داخل همگی جای صندلی ها، داشبورد، رودری ها و کنسول مرکزی دیده می شود. روکش صندلی ها درون این خودرو دارای علامت تیونر نیز هستند. گرچه مرسدس بنز X کلاس روی پلتفرم نیسان ناوارا ساخته شده اما آپشن های بیشتری بخاطر آن برازنده نصیحت است که از بین آن ها می توان بوسیله سیستم صوتی حرفه ای با ۸ بلندگو، تنظیم برقی برای صندلی های جلو، گرمکن صندلی های جلو، جهیز رهیاب ماهواره ای، بلوتوث، رادیوی دیجیتال، کروز کنترل، چراغ های حساس به نور، حسگر باران و حسگر پارک اشاره کرد.

 بیشتر بخوانید:دایملر و مرسدس بنز روی تولید خودرو الکتریکی تمرکز خواهند کردلورینسر همچنان بوسیله تولید کیت تیونینگ مرسدس بنز S S کلاس W221 می پردازدتویوتا لندکروزر نامیب؛ خودرویی خاص بخاطر آفریقابی ام و آلپینا B3 استیشن رونمایی شدمرسدس AMG GT S 63 S با تیونینگ پوزایدون

شاید دوست داشته باشید:

جهیز اماله آب بوش درون بی ام و M4 GTS چگونه فقره می کند؟

بیش از ۳ سال از معرفی کردن بی ام و M4 GTS می گذرد و این خودروی اسپرت اولیه میوه […]

مؤثر ترین آپشن های امان خودرو کدام اند؟

تو تحقیق سازمان آمار تلفات رانندگی آمریکا باتوجه به اظهارات بیمه، آپشن های حمایت و دستیار رانندگی خودرو های بی […]

کیا اپتیما درون آمریکا با نام K5 ارائه می شود

بوسیله رویت می رسد که کیا موتورز ترانه دارد تا شهرت فعلی اپتیما(Optima) را در ایالات متحده حذف کرده و […]