کره بوسیله استعمال از کارت سوخت، نیازمند تقویت زیرساخت ها است

admin دسته‌بندی نشده

حسین امیری خامکانی، وکیل رئیس فاتحه حلقه کارمایه مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به زمان اجرایی شدن استعمال از کارت سوختدر ایستگاه ها و پیش روی اینکه مجلس و بخصوصا کمیسیون انرژی، پیگیری های لازم بخاطر استعمال از کارت سوخت را داشته است؛ به خبرنگاران گفت: وزارت نفت در حال آماده سازی زیرساخت های لازم بخاطر مصرف از کارت بنزین است.  عملیاتی شدن کاربرد از کارت بنزین حاجت به ساختار و سازوکار جدید دارد که وزارت نفت تو حال خلق کردن آن ها است.مقاله های مرتبط:راهنمای ثبت شهرت کارت سوخت و استفاده از کارت بانکی به جای آنخرید بنزین با کارت سوخت، از ۲۰ مرداد الزامی می شود

نماینده زرند و کوهبنان در مجلس با تأکید بر اینکه کارت بنزین هایی که در حال مجهز وجود دارد، برای زمان سهمیه بندی ها طراحی شده اند، تصریح کرد:در شرایطی که سهمیه بندی بود ندارد و می خواهیم از کارت سوخت استفاده کنیم، باید نرم وسایل کارت سوخت های پیشین قدری ارتقاء معین کند. باید نرم افزار کارت سوخت ها به گونه ای تعبیه شود که چنانچه فردی متجاوز از معادل سوخت استفاده کرد، بتوان وی را شناسایی و با وی اصابت کرد. به دیدن می رسد قید یک خواه دو ماه آینده، سازوکار متاخر کارت سوخت نهایی و اجرایی شود.

الزام بوسیله استعمال از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مردادمدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از زور استفاده از کارت سوخت انحصاری از کتاب ۲۰ مردادماه شناسایی عدالت و با تأکید بر اینکه باید نزاکت استعمال از کارت بنزین شخصی در جامعه نهادینه شود؛ به خبرنگاران گفت:

«این طرح را با شعار جلوگیری از سوءاستفاده و مقابله با قاچاق سوخت اجرایی خواهیم کرد. کمی از قاچاق سوخت به برهان سوءاستفاده از کارت های شخصی سایرین است. کارت سوخت هر فردی باید توسط همان فرد و در همان شهری که زندگی می کند، مورد استفاده قرار گیرد؛ درون غیر این صورت سوءاستفاده هایی را تماشاگر خواهیم بود و این یک منطق است که گفته می شود هر کسی از کار سوخت خودش استفاده کند، به رونق و اقتصاد کشور دستیار کرده است.

این مقرری ی همه افراد است تا این کار را انجام دهند چراکه این مسئله معاون شایانی بوسیله اقتصاد می یواش و از اینکه یارانه ای که مال مردم و کشور است از سطر درست بیرون شود، جلوگیری می کند. بنابراین توصیه می کنم که همه از کارت بنزین شخصی خود مصرف کنند و اصرار ما نیز تنها جلوگیری از سوءاستفاده است.

داخل همین راستا از آدم درخواست کردیم از ۲۰ مردادماه تو جایگاه ها از کارت سوخت انحصاری خودشان استفاده کنند و امیدواریم که با این فقره بتوانیم درون این مرزوبوم ساماندهی بیش لطافت عمل دهیم.» افرادی که کارت سوخت خود را گم کردند، چه کنند؟

طبق آخرین اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، آن دسته از صاحبان خودروها که کارت هوشمند سوخت خویشتن را گم کرده اند و براساس فراخوان قبلی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، نسبت به درج اطلاعات خویشتن در سامانه اقبال همراه رفتار و با طی کردن فرایند لازم، شماره حساب کارت اعتباری خود را ثبت کرده اند، نیازی به ثبت معروفیت مجدد ندارند و کارت هوشمند سوخت آن ها براساس ثبت اشتهار انجام شده قبلی، صادر می شود و توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران بوسیله آن ها تحویل داده خواهد شد.

این هموطنان، هزینه صدور کارت سوخت المثنی را برابر تعرفه مصوب، طی شهود کارت به مأموران شرکت پست جمهوری اسلامی ایران صیقلی خواهند کرد. همچنین چنانچه عده ای از شهروندان که کارت هوشمند سوخت خود را گم کرده اند، درون فراخوان قبلی نسبت به ثبت نام ازطریق سامانه دولت همراه نیز رفتار نکرده باشند، می توانند با مراجعه به دفاتر پاسبان ۱۰ یا سامانه شانس همراه (بوسیله ترتیبی که متعاقباً اطلاع دادن می شود) برای صدور کارت هوشمند بنزین المثنی اقدام کنند.بیشتر بخوانید:خرید بنزین با کارت سوخت، از ۲۰ مرداد قهری می شودچرا سهمیه بندی منتفی و استفاده از کارت بنزین اجباری خواهد شد؟زمان اجرای سهمیه بندی بنزین نامشخص است؛ دولت سهمیه مازاد مردم را خریداری می کندشمارش معکوس برای بازگشت کارت سوخت و نرخ جدید بنزینبنزین تا یک ماه آینده دو نرخی خواهد شد

شاید دوست داشته باشید:

زمان شارژ خودروهای الکتریکی به زودی کاهش می یابد

زمان شارژ خودروی الکتریکی احتمالاً به زودی کاهش می یابد و کارشناسان صنعتی خودروسازی پیش بینی می کنند که هنگام […]

چگونه پیشرانه عاری بادامک مصرف سوخت را کاهش می دهد؟

پیشرانه های احتراق تویی تاکنون نتوانسته اند تمام انتظاراتی که از آن ها می رود را به طور طولانی برآورده […]

معمول ترین ایرادات متخصص در خودروها

مقاله های مرتبط:راهنمای سودا خودرو کارکرده تو میان اغلب خودروها، ایرادات فنی مشترکی به چشم می خورند. بعضی از آن […]