نگاهی کوتاه بوسیله مرسدس بنز GLE مدل ۲۰۱۹

admin دسته‌بندی نشده

AAچهارمینGHAROOOONGHAROOOON نسل از مرسدس بنز GLE از زمان معرفی خویشتن درون آمریکا توجه بسیاری را به خویشتن دعوت کرده است. این خودرو همه ی آنچه از خودرو شاسی بلند بزرگ انتظار می رود، یعنی تودوزی چرمی، اتاق جادار، قوای فنی قدرتمند، ابعاد بزرگ و اتومبیل راحت را بوسیله همراه دارد. مدل متاخر این خودرو داخل بخش سواری بوسیله دلیل استفاده از جهیز تعلیق جدید مرسدس بنز با معروفیت E-Active کیفیت اتومبیل در حد کلاس S S را عرضه می.

دهد مدل راسته آمریکا از پیشرانه-یEQ boost بنزینی ۶ ستون خطی به ظرفیت سه گانه لیتر نصیب می برد؛ ولی استاندارد چهار استوانه دیزلی هم در اروپا نمایش می. شود در مدل دیزلی از سیستم تعلیق جدید بادی خبری.

نیست بوسیله هر حال، پیشرانه ی دولیتری این خودرو چندان غم دست وپا بسته نیست و با قدرت ۲۴۲ اسب بخاری و گشتاور ۵۰۰ نیوتن متری خود به دهش از پس وظایف محوله برمی. آید همچنین، برای انتقال نیرو به هر چهارچرخ نیز از مجری کنگره ی ۹ سرعته ی خودکار مصرف شده.

است با بود حجم سواری کم، پیشرانه ی دیزلی این خودرو به انعام بدنه ی.۲ ۲ تنی این خودرو را حرکت می دهد و در.۷ ۲ لمحه به سرعت ۱۰۰ کیلومتربرساعت می. رسد از این نظر، GLE 300d می تواند با بی اندازه از هاچ بک های قدرتمند بازار رقابت. یواش مشکل موجود تو رانندگی با GLE این است که توانایی های حرکتی آن درحدانتظار مرسدس بنز چشمگیر. حلق برای مثال، با فشردن پدال مدفوع صدای پیشرانه مفرط جذاب نیست و حس خوبی منتقل نمی. درنگ این دشوار احتمالا درون میزان GLE 350d کمتر است که دو استوانه بیشتر.

دارد مقاله های:مرتبط مرسدس بنز ۸۰۰ اسب فرخوراک پزی GLE S 63 S با تیونینگ Project Infernoشاسی بلند مرسدس بنز GLE 53 هیبرید

معرفی شد نکته ی دیگر مربوط به مجری دنده ی ۹ سرعته ی خودکار این. خودرو است این قوطی دنده عملکردی درنگ و توأم با آرامش دارد؛ اما مشکلش این است که گه گاه برای سبک کردن دنده ها دیر رفتار می کند و این موضوع باعث افزایش دور. سواری شود این در حالی است که خودرو در حالت اسپرت قرار ندارد و همین نکته باتوجه بوسیله صدای نه چندان دوست داشتنی پیشرانه ی دیزلی، می تواند تاحدودی. 

آزاردهنده باشد همان طورکه تو مقدمه اشاره کردیم، مدل بررسی شده فاقد جهیز-تعلیق E Active بود؛ ولی درعوض،  از AirMatic استفاده. کرده است در این مدل، به نظر می رسد اعتدال خرسند کمی بین فقره پذیری و مهربانی اتومبیل وجود ندارد و-با E Active مقایسه.

کردنی زدودن با وجود این ناچیز وکاستی ها، همچنان نرمی و فراغت سواری GLE تحسین کردنی است و بوسیله خوبی می تواند دست اندازها و چاله های حروف را در درون خود جذب و از انتقال ضربات به کابین. جلوگیری درنگ در این بین، رینگ های ۲۰ اینچی با لاستیک های ۲۷۵ میلی متری نیز به دستیار جهیز تعلیق آمده اند تا سواری بهتری. مهیا کنند باوجوداین، همین نرمی طی رانندگی تهاجمی به نکته ای سلبی تبدیل می شود و در خم های تند، چرخش یدکی درون پیکر احساس. می شود بخاطر کاهش خواه رفع این نکته ی منفی بهتر است حالت رانندگی خودرو را داخل وضعیت اسپرت. قرار داد در حالت اسپرت، رانندگی قدری بهتر می شود و فرمان نیز داده ها بیشتری دراختیارتان قرار می دهد؛ اما همچنان ایده. آل زدودن سیستم چهارچرخ محرک مرسدس بنز با صیت 4Matic بوسیله خوبی از پسِ وظایف خود برمی آید و بهینه تقسیم گشتاور را بین چرخ ها انجام می دهد تا خودرو چسبندگی بهتری. داشته باشد درمقابل، وجود این سیستم در پیچ ها کمی کم فرمانی با خود بوسیله همراه دارد؛ ولی داخل حدی نیست که آزاردهنده باشد و به نوعی مهارکردنی و پیش بینی.

پذیر است یکی از اصلی ترین خوراک های GLE جدید کابین. آن است فضای داخلی این خودرو ممتاز است و مواد به کاررفته در آن نیز کیفیت. درخورتوجهی دارند خروجی های چهارگانه ی سیستم تهویه در کنسول مرکزی مدل سازی هوشمدانه ای دارند و جهیز مفروضات و سرگرمی MBUX نیز با دو.نمایشگر ۱۲ ۳ اینچی، بسیار کارآمد و.

هوشمندانه است یکی از مشکلات GLE قیمتش است؛ برای اینکه برای مثال، بی ام و X5 xDrive30d تنها ۲ هزار و ۲۸۳ دلار از آن گران تر است؛ درحالی که درعوض، پیشرانه ی ۶ استوانه قوی. رطوبت دارد افزون براین، جهیز تعلیق بادی این مدل که از-جنس E Active نیست، چندان چنگی بوسیله بیرونی نمی زند و نمی تواند طرفداران رانندگی را کاملا. راضی نرم به همین دلایل، عاشقان فرمان پذیری بهتر ترجیح می دهند بوسیله سراغ بی ام و X5 بروند که دینامیک رانندگی راضی کننده ای ارائه.می دهد:بیشتر بخوانید آئودی SQ8 رونمایی شدمرسدس AMG GT3 معیار ۲۰۲۰ رونمایی شدرنو ترایبر معرفی شدلکسوس GX مدل ۲۰۲۰ معرفی شدلامبورگینی اوروس با تیونینگ ABT

شاید دوست داشته باشید:

چگونه مدیریت حرارتی زمان شارژ خودرو برقی را کاهش می دهد؟

باتوجه به ورود شارژرهای بسیار سریع ۸۰۰ ولت ۳۵۰ کیلووات به اروپا، چه چیز دیگری برای کاهش زمان جایگاه های […]

داخل رانندگی آفرود مسیرهای آبی، به چه نکاتی باید توجه کرد؟

گذر از مسیرهای آبی یکی از مسائل مهم تو آفرود است که نباید آن را مشت ِکم گرفت. اگر مجبور […]

جعبه دنده دستی هوشمند کیا چگونه فقره می کند؟

پس از معرفی خودرو کیا ریو ۲۰۲۱ بخاطر راسته اروپا، صندوق دنده ی دستی جدید کیا همچنین معرفی شد که […]