آموزش عکاسی از خودرو داخل پنج مرحله ساده

admin دسته‌بندی نشده

یک تصویر از هزاران جمله گویاتر است. این جمله شاید بخشی کلیشه ای به نظر برسد؛ اما نمی استعداد درستی آن را امتناع کرد؛ به ویژه درباره ی خودروها. چنانچه می خواهید تصویری از خودرو ارزشمندتان را با دیگران به اشتراک بگذارید، عکس ها پلی میان شما و خریداران بالقوه محسوب می شود. به همین دلیل، ثبت جزئیات کامل خودرو صرف نظر از بها آن بسیار مهم است.

قوانین عکاسی برای خودروهای مفت ارزش تا خودروهای لوکس و میلیاردی مساوی هستند. جزئیات خودرو باید واضح باشد و درون عکس ها دیده شود. خوشبختانه یکی از عکاسان صنف ای مراحل ثبت عکس های بی نظیر از خودروها را با ما به تعهد پرداخت گذاشته است. اگرچه این عکس ها از خودروِ محک ای مازراتی MC12 پژمان شده، فرایند انجام آن بخاطر همه ی خودروها هم پایه است. برای فراگرفتن گام های مهم عکاسی خودروها ویدئوِ ۱۷ دقیقه ای مادون را تماشا کنید.

اگر فرصت کافی بخاطر تماشای ویدئوِ بالا را ندارید، مطالب تلخیص ای را مطالعه کنید که درادامه بوسیله آن اشاره می کنیم.

۱. خودرو را تمیز و جزئیات را ثبت کنید:تمیزی و تازه وجود داشتن خودرو حداقل ازنظر فیزیکی، بیش اهمیت است؛ چراکه جزئیات آن داخل عکس ثبت می شود. می توانید از ویژگی متخصص در بن ی تمیزکردن خودرو کمک بخواهید تا هنرش را نمایش دهد. بدین ترتیب، خوردوِ شما در عکس به خوبی خود را نشان می دهد.

۲. با چراغ پدیدار عکاسی کنید:اولین قدم داخل عکاسی از خودرو، ثبت تصویر با روشن کردن تمامی چراغ های آن است. این عکس نقش تصویر اصلی شما را ارتکاب می یواش. البته، این موضوع بوسیله موقعیت فیزیکی شما بی آرامی بستگی دارد.

۳. با نورپردازی خودرو و چراغ های خلوت عکاسی کنید:این قسمت اندکی مشکل است. برای نشان دادن تمام جزئیات خودرو، نورپردازی زیاد بنیانی است. امکان پذیر است مجبور شوید تصاویر متعددی از خودرو بگیرید و سپس، آن ها را ترکیب و پردازش کنید.

۴. با نورپردازی مدخل پایینی و چراغ های روشن عکاسی کنید:این مرحله برای افزودن کردن لایه به منظور نمایش طولانی حصه سایه دار خودرو بیش ضروری است.

۵. تصاویر را در وعده ی پردازش انتهایی خیساندن کنید:پردازش نهایی عکس ها بسیار مهم و کلید اصلی ثبت تصاویری خیره کننده از خودرو است.

مراحل ذکرشده تصویر کاملی از نحوه ی عکاسی از خودرو به شما نمی دهد. بنابراین، پیشنهاد می کنیم باحوصله فیلم تهیه شده را مشاهده و عکاسی از خودروِ خود را مسابقه کنید.بیشتر بخوانید:مدل مفهومی Inertia Kinetik؛ پیش نمایشی از خودروهای اسپرت آیندهتلاش سیگما برای احیای لنزهای APS-Cچرا گوشی های جدید دو خواه چند دوربین دارند؟روشی پرمنفعت و بهینه برای مدیریت داده ها و فایل های عکاسینتایج فتنه انتخاب مردمی لومیکس سال ۲۰۱۸ برای عکاسی از وجود وحش

شاید دوست داشته باشید:

چگونه مدیریت حرارتی زمان شارژ خودرو برقی را کاهش می دهد؟

باتوجه به ورود شارژرهای بسیار سریع ۸۰۰ ولت ۳۵۰ کیلووات به اروپا، چه چیز دیگری برای کاهش زمان جایگاه های […]

داخل رانندگی آفرود مسیرهای آبی، به چه نکاتی باید توجه کرد؟

گذر از مسیرهای آبی یکی از مسائل مهم تو آفرود است که نباید آن را مشت ِکم گرفت. اگر مجبور […]

جعبه دنده دستی هوشمند کیا چگونه فقره می کند؟

پس از معرفی خودرو کیا ریو ۲۰۲۱ بخاطر راسته اروپا، صندوق دنده ی دستی جدید کیا همچنین معرفی شد که […]